Satın Alım $ Geri İade

Ödemenizi isterseniz kredi kartınıza 12 taksite kadar böldürebilirsiniz. Mimoza Bilişim Türkiye'nin resmi sanal pos ödeme kuruluşu Paytr üye iş yeridir. Dilerseniz yine Paytr sistemi ile kayıt dışı ekonomi ile başbaşa kalmadan havale yönetimi ilede ödeyebilirsiniz. Dilerseniz banka hesap numaralarımıza direkt havale yada fast yapabilirsiniz.

Evet dilerseniz ödemenizi yurtdışından kredi kartı ile ödeyebilirsiniz. Dolar, Euro, GBP yada bankanızının izin verdiği para birimi ile ödemenizi yapabilirsiniz. Mimoza Bilişim olarak üye olduğumuz Paytr sistemi kayıtdışı ekonomiye izin vermeden size bu hizmeti sunabilmekteyiz. Yurtdışından ödemelerinizde dilerseniz WEstern Union yada size en uygun ödeme yöntemi ile ödemenizi gönderebilirsiniz.

Online birebir olan kurslarımızda satın aldığımız kurstan memnuniyetsizlik durumunuzda kullanıcı sözleşmemizin https://mimozabilisim.com/kullanici-sozlesmesi/ ilgili maddesine göre 1 hafta içerisinde geri iade talebinde bulunabilirsiniz. Fakat ilgili maddede belirtildiği üzere % 10 kesinti ve belgelendirilebilir masrafların ücreti geri iadede düşülmektedir.

Yöntem, Teknikler ve Süreç

Eğitimlerimizde Kahoot, Sokrative, quizlet vb yenilikçi teknolojilerden faydalanmaktayız.

Çağımızda çok önemli bir fonksiyona sahip olan SEO ve dijital pazarlama alanında bilgileneceksiniz. Eğer mevcut bir işiniz varsa ve hobi alanı olarak ilgileniyorsanız ek gelir elde edebileceksiniz. Eğer bir ticaretiniz varsa ve kendi dijital planınızı uygulamak istiyorsanız bir taşla 2 kuş vurmuş olacaksınız. Eğer bir meslek alanı olarak düşünüyorsanız, kursumuz ile beraber hemen kazanmaya başlayacaksınız. Benden bir ömür boyu destek alabileceksiniz.

SEO ve dijital pazarlama daha çok kişinin kendi bilgi ve becerileri ile çıkılacak bir yol olduğu için en fazla 2 kişilik bir çalışma planında ilerleyebilmekteyiz.

Herhangi bir sorunuz olursa bana telefon ve whatsapp ile 7/24 ulaşabilirsiniz

Aradığınız Cevabı BUlamadınız mı?